Mazais Princis
  • Ziema
  • Pavasaris
  • Vasara
  • Rudens
Palielināt teksta izmēru Samazināt teksta izmēru    

Skolotāji

 

Evija Kronberga

skolotaji_evija_kronberga  Esmu PPII „Mazais Princis” vadītāja 24 gadu darba pieredze pirmsskolas izglītības iestādē. Darbs ar bērniem mani ļoti iepriecina un tāpēc tas ir mans sirds darbs. Esmu pabeigusi LSPA un ieguvusi bakalaura grādu sporta zinātnēs esmu sporta skolotāja, papildus ieguvu pirmsskolas skolotāja II līmeņa augstāko izglītību, kā arī ieguvu maģistra grādu skolvadībā. Tagad lieliski savas zināšanas varu izmantot praksē, vadot un organizējot pedagoģisko procesu mūsu iestādē. Man patīk baudīt labu mūziku, un brīvajā laikā iepazīstu dzimto zemi.

 

Baiba Šmite

skolotaji_baiba_smite  Medmāsas izglītība iegūta Sarkanā krusta medicīnas koledžā un papildināta Rīgas Stradiņa Universitātē Pieredze darbā pirmsskolas izglītības iestādēs sākot no 2007.gada. Bērni ir mūsu dzīves zieds - "Ja tu mīli kādu puķi, kas atrodas uz zvaigznes, tad ir tik jauki naktī raudzīties debesīs. Visas zvaigznes šķiet ziedam" [A.d.Sent-Ekziperī] Brīvie brīži aizņemti ar aktīvu atpūtu.

 

Māra Jaunliniņa

skolotaji_mara_jaunlinina

Grupiņas „Sarkanā planēta” skolotāja.

Sarkanās planētas bērni gatavojas skolas gaitām. Apgūstam sarežģītās lasīt un rakstīt prasmes, dodamies dziļāk matemātikas pasaulē un izpratnē par tuvāku un tālāku apkārtni. Mācāmies franču valodu un gribam būt draudzīgi un pieklājīgi. Kopā ar Zaļās planētas bērniem arī dodamies burtu un ciparu pasaulē, lai pamazām sagatavotos būt labi skolēni. Ar Dzelteno planētu iepazīstam ciparu pasauli un franču valodu. Esmu ieguvusi Bakalaura grādu pedagoģijā ar sākumskolas un pirmskolas (sešgadīgo bērnu gatavošana skolai) skolotāja kvalifikāciju, 4 gadus esmu strādājusi pirmsskolā  Francijā, iegūstot starptautisku pieredzi.

 

Monika Korecka

skolotaji_monika_korecka 

Grupiņas „Zaļā planēta” skolotāja.

Šogad ar vecākā vecuma grupas bērniem turpināsim apgūt franču valodu, kā arī atklāsim jauno nezināmo burtu pasaulē. Mūzikas nodarbībās visās vecuma grupiņās mācīsimies franču dziesmiņas bērniem un attīstīsim ritma un koordinācijas prasmes. Ar lielu aizrautību vecākās un sagatavošanas grupas bērniem veidošu interesi un iemaņas rokdarbos. Kopš agras bērnības mūzika un valodas ir manas uzticamās pavadones. Esmu beigusi E.Dārziņa mūzikas vidusskolu un J.Vītola Mūzikas akadēmiju. Neilgu laiku dzīvoju Francijā un vairākus gadus Luksemburgā, kur privātājā sektorā ievadīju bērnus mūzikas pasaulē. Brīvajā laikā nodarbojos ar rokdarbiem, lasu, apmeklēju koncertus un teātra izrādes.

 

Signe Pelnēna

skolotaji_signe_pelnena 

Grupiņas „Dzeltenā planēta” skolotāja.

Darbs ar bērniem vienmēr ir mainīgs, taču nekad garlaicīgs! Šogad turpinu darbu ar saviem nu jau vidējā vecuma grupiņas audzēkņiem. Un turpinu vadīt sporta nodarbības visām vecuma grupām. Ieguvusi bakalaura grādu Latvijas Universitātē franču filoloģijā, pašlaik LU studēju pirmsskolas pedagoģiju. Studējusi arī angļu un spāņu valodas. Nākotnē vēlētos apgūt arī citas svešvalodas. Brīvajā laikā patīk lasīt ārzemju literatūru un apmeklēt mūzikas festivālus un koncertus.

 

Lelde Liepiņa

skolotaji_lelde liepina jpg 

Grupiņas „Dzeltenā planēta” skolotāja palīgs.

Studēju Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā par pirmsskolas un sākumskolas skolotāju. Brīvo laiku labprāt pavadu apceļojot Latviju, skatoties labas filmas un gatavojot.

 

Olga Beļajeva

skolotaji_olga_belajeva 

Grupiņas „Zilā planēta” skolotāja.

Šogad uzsāksim savu pirmo kopīgo gadu ar mazajiem “Zilās planētas” audzēkņiem. Visām vecuma grupām ikdienā vadu angļu valodas nodarbības. Vecākā vecuma grupās vadu Dabas zinības nodarbības un ikdienas gaitās cenšos pievērst uzmanību zaļai domāšanai, turpinot darbu projektā “Cūkmens” un  uzsākot projektu EKO skola. Latvijas Universitātē ieguvu bakalaura grādu izglītībā ar angļu valodas skolotāja kvalifikāciju. Pavasarī ieguvu  pirmsskolas izglītības skolotāja  profesionālo kvalifikāciju un maģistra grādu pedagoģijā. Patīk svešvalodas, nākotnē gribu apgūt itāļu un spāņu valodas. Labprāt lasu grāmatas oriģinālā. Patīk  ceļot un uzzināt ko jaunu par citu cilvēku kultūru un dzīvi. 

 

Alise Agnese Bāliņa

skolotaji_alise_balina

Grupiņas „Baltā planēta” skolotāja.

Lai gan esam maziņi, tomēr aktīvi. Šogad uzsāku kopīgas gaitas ar pašiem mazākajiem „Baltās planētas” audzēkņiem. Visās vecuma grupās vadu vizuālās mākslas nodarbības – mācīsimies gleznot un zīmēt ar dažādiem materiāliem. Studēju Latvijas Universitātē, par Pirmsskolas skolotāju un vizuālās mākslas skolotāju. Brīvajā laikā labprāt ceļoju, nodarbojos ar sportu un pavadu laiku ģimenes lokā.

 

Ieva Konopacka

skolotaji_ieva_konapacka

Grupiņas „Baltā planēta” skolotāja palīgs.

Šogad esmu uzsākusi savu pirmo kopīgo gadu ar jaunākajiem “Baltās planētas” bērniem. Kopā ar mazajiem ķipariem mācos franču valodu un ikdienā veicinu bērnos radošo domāšanu zīmējot, līmējot, krāsojot un veidojot. Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmijā apgūstu fizioterapiju sporta jomā. Pavasara beigās apguvu ārstnieciskās masāžas kursus. Labprāt visu pasniedzu caur mūzikas skaņām, jo esmu apguvusi klavieru, flautas, akordeona un ģitāras spēli. Patīk brīvo laiku pavadīt pie dabas, kā arī aktīvā atpūta un latviskā dzīvesziņa ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

© 2015   PPII "Mazais Princis"