Mazais Princis
  • Ziema
  • Pavasaris
  • Vasara
  • Rudens
Palielināt teksta izmēru Samazināt teksta izmēru    

Kolektīvs

 

Evija Kronberga

skolotaji_evija_kronberga 

Vadītāja.

Šogad aprit 27 gadi kopš esmu iemīlējusi šo brīnišķīgo darbu- būt kopā ar bērniem, kas dzīves gaitā ir kļuvis par manu sirds darbu. Esmu pabeigusi  LSPA un ieguvusi bakalaura grādu sporta zinātnēs esmu sporta skolotāja,  papildus ieguvu pirmsskolas skolotāja II līmeņa augstāko izglītību, kā arī ieguvu maģistra grādu skolvadībā. Tagad lieliski savas zināšanas varu izmantot praksē, vadot un organizējot pedagoģisko procesu mūsu iestādē. Man patīk baudīt labu mūziku, un brīvajā laikā apceļot dzimto  zemi.

 

Lelde Liepiņa

skolotaji_lelde liepina jpg 

Grupiņas „Baltā planēta” skolotāja

Esmu skolotāja pašiem mazākajiem. Kopā katra diena ir jauns piedzīvojums un atklājums. Nedēļas gaitā es visās vecuma grupās vadu sporta nodarbības. Studēju Latvijas Universitātē par pirmsskolas un sākumskolas skolotāju.

Brīvo laiku labprāt pavadu apceļojot Latviju, skatoties labas filmas un gatavojot.

 

Eva Lakševica

skolotaji_eva_laksevica

Grupiņas "Baltā planēta" skolotāja palīgs

Kopā ar pašiem mazākajiem iepazīstam visu jauno un nezināmo. Esmu studējusi Liepājas universitātē un Latvijas Kultūras koledžā pasākumu organizēšanu un vadīšanu. Taču mana sirds lieta ir teātris tāpēc esmu diplomēta teātra režisore. Esmu atraktīva, radoša un jautra persona, kura brīvajā laikā mēdz noskriet kādu mazo maratona distanci.

 

Alise Agnese Bāliņa

skolotaji_alise_balina

Grupiņas „ Zilā planēta” skolotāja

Šogad esmu skolotāja trīsgadnieku grupiņā. Visās vecuma grupās vadu vizuālās mākslas nodarbības – mācāmies gleznot un zīmēt dažādās tehnikās un ar dažādiem materiāliem. Šajā gadā pabeigšu studijas Latvijas Universitātē, par Pirmsskolas skolotāju un vizuālās mākslas skolotāju. Brīvajā laikā labprāt ceļoju, nodarbojos ar sportu un pavadu laiku ģimenes lokā.

 

Eva Krūmiņa

skolotaji_eva_krumina

Grupiņas "Zilā planēta" skolotāja

Esmu skolotāja trīsgadnieku grupiņā. Visās vecuma grupās vadu vizuālās mākslas nodarbības- attīstām sīko pirkstu muskulatūru, mācāmies veidot no dažādiem materiāliem. Esmu pabeigusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju kā pirmsskolas izglītības skolotāja. Darbs ar bērniem ir saistījis jau kopš mazotnes, kad bija jāpieskata mazākie radu bērni, tas vienmēr ir radījis lielu atbildības sajūtu, kā rezultātā esmu ieguvusi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes ar bērniem.. Brīvajā laikā patīk apceļot skaistas vietas un tās iemūžināt fotogrāfijās, jo mans hobijs ir fotografēšana.

 

Ieva Konopacka

skolotaji_ieva_konapacka

Grupiņas „Zilā planēta” skolotāja palīgs.

Kopā ar “Zilās planētas” bērniem ik dienu atklājam ko jaunu. Mūzika, māksla un kustība ir mans kaislības, kuras cenšos arī izmantot arī darba ar bērniem.

Esmu uzsākusi studijas Rīgas Stradiņa universitātē kā veselības un sporta speciālists. Fizioterapijas pamatus esmu apguvusi Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā. Patīk brīvo laiku pavadīt pie dabas, kā arī aktīvā atpūta un latviskā dzīvesziņa ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa.

 

Monika Korecka

skolotaji_monika_korecka 

Grupiņas „Dzeltenā planēta” skolotāja

Strādāju trīsgadnieku grupiņā, visās vecuma grupās vadu mūzikas nodarbības. Franču valodas nodarbības vadu pašiem lielākajiem bērniem. Kopš manas agras bērnības mūzika un valodas ir manas uzticamās pavadones. Esmu beigusi E.Dārziņa mūzikas vidusskolu un J.Vītola Mūzikas akadēmiju. Vairākus gadus dzīvoju Luksemburgā un neilgu laiku Francijā. Brīvajā laikā nodarbojos ar rokdarbiem, lasu, apmeklēju koncertus un teātra izrādes.

 

Māra Jaunliniņa

skolotaji_mara_jaunlinina

Grupiņas „Sarkanā planēta” skolotāja.

Esmu skolotāja sagatavošanas grupas bērnu grupiņā, ar šīs grupas audzēkņiem apgūsim nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai veiksmīgi uzsāktu skolas gaitas. Šajā mācību gadā bērnus ieinteresēšu Franču valodas apguvei jaunākā un vidējā vecuma grupiņā. Esmu pirmsskolas un sākumskolas skolotāja ar kvalifikāciju latviešu, franču valodā un sešgadīgo sagatavošanai skolai. 4 gadus strādājusi skolā un pirmsskolā Francijā. Mani iepriecina labas grāmatas.

© 2015   PPII "Mazais Princis"